Produktkategori
Kontakt oss

ByTune elektronikk co, Ltd

Produsere fabrikken:

Legg: A5 bygning, Songbai RD 3055, Gongming Street, Guangming district, ZhenZhen, 518100, Kina

Tel: 0755-27765981

Faks: 0755-8529 6631

Utvikling:Support@btslipring.com

 

Salgskontor:

Tlf: +86-755-2964 2158

Faks: +86-755-2350 3855

Mobil: 189 2742 5032

Legge til: 6. etasje, C bygning, ny generasjon; Hi-tech Park, 28-distriktet, Bao'an, ShenZhen, 518125, Kina

Salg:Sales@btslipring.com

Facebook: slipring1@hotmail.com

Twitter: btslipring

Skype:btslipring

 

US Office:

usoffice@btslipring.com

Amerikanske Atlanta

Canada Edmonton

Enkelt modell tokanals fiber optisk roterende skjøt

Enkelt modell tokanals fiber optisk roterende skjøt

Kanal: 2 ~ 3 enkelt modell eller 2 ~ 4 multi modell Bølgelengde: 850,1310, 1550nm, Innsetting tap: <5dB hannel(typical="" 2~3db)="" il="" variation:=""> <+ 0.5~1="" db="" crosstalk:="">50dB (typisk 63dB) Hastighet: 100 rpm Dreiemoment <1.0Nm >

Produktdetaljer

Enkelt modell tokanals fiber optisk roterende skjøt
Modellnummeret: BTFO-02-01

Fiber optikk slip ringene er til optiske signaler de elektriske slip ringene er til elektriske signaler, signaler å sende over roterende grensesnitt, spesielt ved overføring av store mengder data. Fiberoptisk slip ringer opprettholde iboende fordelene fiber ende til ende. ByTune Electronics har produsert fiberoptisk slip ringer i 20 år.

Kanal:2 ~ 3 enkelt modell eller 2 ~ 4 multi modell

Bølgelengde:850,1310, 1550nm,

Innsetting tap:andlt, 5dB/channel(Typical 2~3dB)

IL variasjon:andlt, + / 0.5 ~ 1 dB

Crosstalk:andgt, 50dB (typisk 63dB)

Hastighet:100 rpm

Dreiemomentandlt; 1.0Nm

Returnere tap:(Typisk for enkelt modell) 45dB

Forventet levetid1-2 100 millioner runder

Trekkraft/Pull:10N (3mm jakke)

Lysende kraften:23dBm

Fungerer temperatur:-20 til 65C

Lagringstemperatur:-25 til 75C

Pakke:Pigtail eller FC/ST

Materiale:rustfritt stål

Fiber type:MM/SM, 3 mm jakke, 1M fibe et lengde

Koblingstype:FC, SC, ST, SMA eller LC

Dimensjon:44mm dia. x 136mm lengde

Vekt:1.5kg

Vibrasjon:MIL-STD-167-1A

Mekanisk virkning:MIL-STD - 810G

IP karakter:IP 65 (IP68Optional)

Vise egenskaper avEnkelt modell tokanals fiber optisk roterende skjøt

. Gir roterende kopling for en multimode eller single modus fiber link

. Passiv toveis enhet

. Kan være kombinert med våre elektriske slips og hydraulisk

. Alternative kjøre kopling og montering ordninger er tilgjengelig (se fabrikk for spesifikasjon detaljene)

. Tilpasset grensesnitt, enkel fiber kabel erstatning

. Kan integreres i eksisterende slip ringen design

. Aluminium eller anodisert aluminium

. Røft design

Støt og vibrasjoneravEnkelt modell tokanals fiber optisk roterende skjøt

. Bytune fiberoptisk slip ringer støtte høy støt og vibrasjon miljøer, lang levetid kravene i mer enn 200 000 timer og lang datakoblinger over 100 km av fiber. Enheter er tilgjengelig som er testet til militære standarden for støt og vibrasjoner

AlternativeravEnkelt modell tokanals fiber optisk roterende skjøt

. Levering og installasjon av kunden bestemte koblinger og fiber

. Tilpasning av montering konfigurasjoner, materialer og stasjonen koblinger

. Flytende fylling og press kompensasjon for bruk under vann

. Ytterligere informasjon, ta gjerne kontakt med våre ansatte ved sales@btslipring.com

Måling og Test:


3D Test konsentrisitet Test


Elektrisk støy Test Projecto

Forstyrrelser test pålitelig kontakt Test


Hot Tags: Enkelt modell tokanals fiber optisk roterende felles roterende felles designer og produsent, pålitelig kvalitet, militær, konkurransedyktig pris, kvalitet, høy kvalitet
Beslektede produkter
Email Us
Forespørsel
ByTune elektronikk co, Ltd